Collection: Kitchen Ware

All things fun for your kitchen and more!
171 products
  • Cocktail Bomb
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheesecake Dips
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gourmet Soups & Sauces
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Amish Country Popcorn - Mixed Case of 2lb Bags of Popcorn
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Amish Country Popcorn - 4oz. Sampler
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Swedish Dishcloth - single cloth
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • La Dee Da Jams and Jellys
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Amish Country Popcorn - 16oz. Bottle of Canola Oil
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Silicone Utensil Holder
    Regular price
    $11.50
    Sale price
    $11.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Silicone Spoon
    Regular price
    $11.50
    Sale price
    $11.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wafer Triple Chocolate
    Regular price
    $2.35
    Sale price
    $2.35
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • TorchBearer Sauces - Best Sellers 3 Pack
    Regular price
    $23.00
    Sale price
    $23.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • SALTY SUSAN
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Amish Country Popcorn - 6 oz. Ballpark-Style Popcorn Salt
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • SOHO low calorie soft drink
    Regular price
    $2.95
    Sale price
    $2.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NutHouse! Granola Company - Blueberry Crumble Granola
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hostess Tea Towels
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Amish Country Popcorn - Cheddar Cheese Popcorn Seasoning
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • HONEY COME HOME
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tiberino - Risotto "Mantova" with Butternut Squash
    Regular price
    $11.00
    Sale price
    $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tiberino - Risotto “Amalf” w/ Orange
    Regular price
    $11.00
    Sale price
    $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Happy Valley Soup Company - Potato and Cheese Soup
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Farmhouse Fresh Zips
    Regular price
    $17.00
    Sale price
    $17.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cotton Tea Towel With Sentiment
    Regular price
    $10.99
    Sale price
    $10.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tiberino - Orecchiette with Broccoli
    Regular price
    $11.00
    Sale price
    $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Happy Valley Soup Company - Stuffed Pepper Soup
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NutHouse! Granola Company - Original Recipe Granola
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NutHouse! Granola Company - Apple Cranberry Granola
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • SNAP CRACKLE POP
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wafer Peanut Butter
    Regular price
    $2.35
    Sale price
    $2.35
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reusable Storage Bags
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Silicone Spatula
    Regular price
    $11.50
    Sale price
    $11.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out